O nas

Meblami zajmujemy się od początku lat dziewięćdziesiątych, a od 1999 pod szyldem firmy ARCH-IDEA.

Wiemy, jak istotnym elementem otoczenia są one i razem z Wami chcemy tak je budować, by były dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Dlatego najpierw uzgadniamy i projektujemy meble, a dopiero później je wykonujemy.

Płacąc u nas za meble otrzymujesz produkt, spełniający określone wcześniej funkcje oraz mający swój styl, podkreślający indywidualność, charakter firmy; nie chcemy utonąć w powodzi unifikacji !!!

Zadzwoń lub napisz - resztę zostaw nam.

Najlepiej jeszcze przed remontem pomieszczeń, gdyż mamy wtedy pełną swobodę w wyborze koloru i kształtu mebli.

Ewentualne przesunięcia otworów drzwiowych, całych ścianek lub ich likwidacja są na tym etapie najmniej kosztowne.

Podobnie jest z lokalizacją oświetlenia i wyprowadzeniem gniazd elektrycznych i łącznościowych.

Do wybranej kolorystyki mebli łatwiej jest dobrać podłogę i kolor ścian.

W sytuacji, kiedy pomieszczenia są już gotowe mamy ograniczone pole manewru w doborze kolorystyki mebli, a ich ustawienie jest już zdeterminowane istniejącą instalacją oświetleniową i elektryczną. Jest to dla nas dość częste doświadczenie, dlatego i w takich warunkach staramy się osiągnąć ciekawe rozwiązanie.

Meble, jakie proponujemy, opierają się o rozwiązania /systemy/ już istniejące. Tym niemniej odpowiedni ich dobór, wykonanie, jeżeli to istotne, mebli nietypowych, nie tylko o zmienionych wymiarach, ale i kształcie, włączenie innych materiałów /szkło, stal, aluminium, oświetlenie/ pozwala osiągnąć oryginalne rozwiązania A ma to znaczenie szczególnie w reprezentacyjnych miejscach firmy, jak recepcja, sekretariat, gabinet zarządu, sala spotkań, czy lada w przychodni,urzędzie, serwisie samochodowym, hotelu, restauracji czy barze.

Nie tylko lepiej się pracuje przy dobrze zaprojektowanych meblach, ale są one jednym z elementów budujących właściwy wizerunek firmy.

Dlatego tak ważny jest ich dobór, a kluczem do jego osiągnięcia jest właściwy projekt.

Dajemy Państwu do dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie nie tylko związane z projektowaniem, ale również jego realizacją.

Oferta nasza obejmuje meble z płyty laminowanej z obrzeżem pcv, jak i w okleinie naturalnej wykończonej masywem drewnianym. Współpracujemy z podwykonawcami w zakresie stali malowanej proszkowo, stali nierdzewnej polerowanej, aluminium, szkła, oświetlenia samych mebli.

Zapewniamy sprawny montaż i serwis. Chcemy być dla Państwa partnerem meblowym, by nasze kontakty nie były jednorazowe, lecz polegały na uzupełnianiu, modyfikacji istniejących, a także dostarczaniu nowych.

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego, ale także i sąsiednich. Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa to miasta, gdzie najczęściej wykonujemy realizacje.

fb