Ścianki meblowe

rotator

Ścianki meblowe niskie służą do wydzielenia przestrzeni pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy. Często biurka sąsiadują ze sobą i chcąc wydzielić pewną przestrzeń, stosujemy pomiędzy nimi ścianki. Nie stanowią one pełnego wyciszenia danego miejsca, ale zdecydowanie pomagają w skupieniu się. Z drugiej strony dalej zachowujemy kontakt wzrokowy i słuchowy z sąsiadem, co też jest istotne. Ścianki te mają konstrukcję aluminiową lub stalową /tańszą/ i są wykończone płytą meblową, tkaniną z gąbką lub szkłem. Dodatkowo mogą być zawieszone na ściankach półki, szczególnie w pobliżu biurek.

Ścianki meblowe wysokie służą do wydzielenia całych pomieszczeń. Są to już konstrukcje samonośne, z możliwością zastosowania drzwi. Ramy wykonane z profili aluminiowych, są wypełnione płytą meblową, tkaniną z gąbką lub szkłem. Zaletą ich jest możliwość zmian ustawienia, przezierność /szkło z żaluzją/ czy wreszcie prestiżowy wygląd. Nie są one jednak tanie.

Wykonanie projektu takich ścianek jest koniecznością. Po jego uzgodnieniu jest on podstawą wykonania kosztorysu ofertowego.

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego, ale także i sąsiednich. Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa to miasta, gdzie najczęściej wykonujemy realizacje.

 

Ścianki meblowe niskie: aluminiowe + tkanina + szkło

Ścianki meblowe niskie: aluminiowe + tkanina + szkło z nadrukiem

Ścianki meblowe aluminiowe 4 x wysokie z drzwiami i 1 x niskie

Ścianki działowe GRAFIT DUO: aluminium + tkanina + szkło

Ścianki meblowe niskie: płyta meblowa + szkło

fb